·         2006. Грамота Рівненської обласної державної адміністрації. Управління освіти і науки. Обласна станція юних натуралістів. Переможець ІІ етапу Всеукраїнського новорічно-різдвяної виставки «Новорічний подарунок».

·         2007. Грамота відділу освіти виконкому Острозької міської ради за І-ІІ місце у конкурсі на кращий навчальний заклад року серед дошкільних навчальних закладів міста.

·         2008. Подяка Державного історико-культурного заповідника м. Острога. За участь у святі «Замкові гостини».

·         2008. Грамота Міністерства освіти і науки України. Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. За високий рівень виконання творчої роботи «Різдвяний ангел» виставки-конкурсу «Новорічний подарунок» та «Традиційна народна іграшка».

·         2009. Подяка Державного історико-культурного заповідника м.Острога. За участь у святі «Замкові гостини»

·         2010. Грамота відділу освіти виконкому Острозької міської ради за підсумками міського огляду-конкурсу «Кращий дошкільний навчальний заклад.

·          2010. Грамота відділу освіти виконкому Острозької міської ради за підсумками рейтингової оцінки діяльності навчальних закладів у 2009-2010 навчальному році.

·         2011. Грамота відділу освіти виконкому Острозької міської ради за І місце у міському огляді-конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад»

·         2011. Грамота відділу освіти виконкому Острозької міської ради за підсумками рейтингової оцінки діяльності навчальних закладів у 2009-2010 навчальному році

·         2011. Подяка міського голови. За активну громадську позицію та особистий внесок у відкриття філії Острозького дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка».

·         2011. Подяка Державного історико-культурного заповідника м.Острога. За участь у святі «Замкові гостини»

       2013. Грамота відділу освіти виконкому Острозької міської ради. За участь у спортивних змагаггях з нагоди відзначення "Олімпійського дня"

       2013. Грамота відділу освіти виконкому Острозької міської ради за І місце у конкурсі "Кращий інтернет-сайт" дошкільних навчальних закладів

       2013. Грамота відділу освіти виконкому Острозької міської ради. За перемогу в міському конкурсі "Кращий дошкільний навчальний заклад року"

       2013. Диплом Рівненської обласної державної адміністрації управління освіти і науки. За ІІІ місце в ІІ етапі конкурсу "Кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу"

  2014. Грамота відділу освіти виконкому Острозької міської ради. За перемогу в міському конкурсі "Кращий дошкільний навчальний заклад року"

 2015. Грамота відділу освіти виконкому Острозької міської ради. За перемогу в міському конкурсі "Кращий дошкільний навчальний заклад року"