Шановні колеги! Вітаємо вас з Днем працівника дошкільної освіти! Хочемо побажати вам, щоб всі ваші мрії збувалися, гарний настрій був не тільки вдома, але і на роботі, а здоров’я ніколи не підводило. Спасибі вам за те, що наші діти ростуть добрими і розумними людьми.

Комментарии: 0
Просмотров: 4

З метою пропагування засобів та методів дошкільного виховання, формування педагогічної культури батьків, підвищення рівня педагогічної компетентності батьків, щодо новітніх підходів виховання та розвитку дітей 26.09.2019 у Рівненському ОІППО пройшов вебінар «Джерело батьківських знань». У вебінарі взяла участь директор Острозького ДНЗ (ясла-садок) №1 «Ромашка» Клімчук Лариса Мелетіївна. Лариса Мелетіївна презентувала роботу батьківського клубу «Стежинами мудрості».

Комментарии: 0
Просмотров: 3

Уже традицією стало проведення Малих Олімпійських ігор серед вихованців старшого дошкільного віку. Юних спортсменів та вболівальників гостинно зустрів стадіон Національного університету Острозька академія .

Комментарии: 0
Просмотров: 6

З нагоди дня знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!

Комментарии: 0
Просмотров: 8

Звіт

директора Острозького ДНЗ (ясла-садок) №1 «Ромашка» щодо реалізації повноважень в галузі дошкільної освіти

 

 

 

 

 

Комментарии: 0
Просмотров: 26

Влітку небезпека отримати травму, сонячний опік або отруїтися зіпсованим продуктами підвищується в геометричній прогресії. Цьому сприяє погода, літні подорожі, цікаві носи. Батькам маленьких непосид потрібно постійно бути напоготові, щоб швидко прийти на допомогу. Крім сталевих нервів, у непередбаченій ситуації стане у нагоді і вміння надати першу допомогу.

Комментарии: 0
Просмотров: 28

3 червня 2019 року на спортивному майданчику закладу дошкільної освіти проведено «Веселі старти» з нагоди Дня захисту дітей. Змагалися вихованці середньої та старших груп.

Комментарии: 0
Просмотров: 18

Закружляв і впав листочок, 
До побачення, садочок! 
Ти нас кожен день стрічав — 
Другим домом діткам став! 
Прощавайте вже, машинки 
І ляльки, й м'які тваринки!.. 
Сумно з вами розлучатись, 
Та ми будемо стрічатись! 
Дуже всі ми дякуєм 
Нашим вихователям... 
Дитсадочку, прощавай, 
Малюків нових стрічай

Комментарии: 0
Просмотров: 29

Вітаємо Нестерук Вікторію, вихованку старшої групи №2 (керівник Хилюк Алла Миколаївна), яка зайняла ІІІ місце у XІІ Всеукраїнській олімпіаді "Юні знавці Біблії", яка проходила 24 травня 2019 року у Національному у університеті «Острозька Академія»

Комментарии: 0
Просмотров: 36

Звіт директора Острозького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 "Ромашка" щодо реалізації повноважень в галузі дошкільної освіти  відбудеться 06.06.2019 о 13.00 годині у приміщенні музично-спортивної зали

Комментарии: 0
Просмотров: 22
1 2 3 ... 15 16 »