Головна » Архів матеріалів
6 червня 2013 року - звіт завідувача
Комментарии: 0
Просмотров: 398
Графік проведення випускних ранків
Комментарии: 0
Просмотров: 334

Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового!Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Комментарии: 0
Просмотров: 304
Малі олімпійські ігри
Комментарии: 0
Просмотров: 381
Тиждень безпеки дитини
Комментарии: 0
Просмотров: 348
Вітаємо Марченко Світлану Валентинівну
Комментарии: 1
Просмотров: 362
11 квітня 2013 відбулося засідання методичного об’єднання вихователів міста
Комментарии: 0
Просмотров: 326
28-29 березня 2013 року вихователь старшої групи Бацмановська Ганна Мефодіївна взяла участь у восьмому Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "Учитель року з предметів духовно - морального спрямування " для вихователів дошкільних заходів, учителів загальноосвітніх шкіл, які викладають предмети духовно - морального спрямування та викладачів професійно - технічних і вищих навчальних закладів України.
Комментарии: 0
Просмотров: 305
1. Спадщина Софії Русової (“Український дитячий садок”). Автор – Русова С. Суть технології. Вченою обґрунтовано умови гармонійного виховання у ДНЗ: виховання повинно бути індивідуальним, пристосованим до природи дитини, національним, відповідати соціально-культурним вимогам часу, вільним, незалежним від тих чи інших урядових вимог, вибудовуватись на ґрунті громадської організації.
Комментарии: 0
На допомогу вихователю | Просмотров: 1798

У цей весняний святковий день 8 березня хочеться побажати всім жінкам: нехай збудуться всі ваші заповітні мрії. Нехай всі негаразди обійдуть вас стороною. Нехай ваші душі відігріються теплим весняним сонцем, а наші душі відігріються від вашої присутності поруч з нами. Нехай вдома вас чекають тільки веселий настрій та посмішки близьких. Зі святом вас.

Комментарии: 0
Просмотров: 415
« 1 2 ... 9 10 11 12 13 »