Головна » Архів матеріалів
1. Спадщина Софії Русової (“Український дитячий садок”). Автор – Русова С. Суть технології. Вченою обґрунтовано умови гармонійного виховання у ДНЗ: виховання повинно бути індивідуальним, пристосованим до природи дитини, національним, відповідати соціально-культурним вимогам часу, вільним, незалежним від тих чи інших урядових вимог, вибудовуватись на ґрунті громадської організації.
Комментарии: 0
На допомогу вихователю | Просмотров: 1846

У цей весняний святковий день 8 березня хочеться побажати всім жінкам: нехай збудуться всі ваші заповітні мрії. Нехай всі негаразди обійдуть вас стороною. Нехай ваші душі відігріються теплим весняним сонцем, а наші душі відігріються від вашої присутності поруч з нами. Нехай вдома вас чекають тільки веселий настрій та посмішки близьких. Зі святом вас.

Комментарии: 0
Просмотров: 418
15 лютого у закладі відбулося свято Стрітення. Активну участь у підготовці та проведенні свята взяли музичні керівники. Розвага для малят видалася цікавою та яскравою: вони зустрілися з Зимою і Весною, позмагалися, визначили хто з них сильніший, закликали до себе Весну-красну та почастувалися вареничками і солодощами. 
Комментарии: 0
Просмотров: 447
Вітаємо усіх з Новим 2013 роком!!!
Комментарии: 0
Просмотров: 358
Андріївські вечорниці
Комментарии: 0
Просмотров: 493
Вітаємо усіх з святом – Днем збройних сил України!
Комментарии: 0
Просмотров: 441
Графік проведення новорічних ранків
Комментарии: 0
Просмотров: 374
Тиждень здоров’я в ДНЗ
Комментарии: 0
Просмотров: 3218
З 29 жовтня по 2 листопада у дошкільному закладі пройшов тиждень безпеки дитини.
Комментарии: 0
Просмотров: 483
Відбулося Свято Осені у середній групі №1
Комментарии: 0
Просмотров: 393
« 1 2 ... 10 11 12 13 »