З метою формування у свіомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті, покращення  якості освітньої роботи з питань безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля, пропагування здорового способу життя, у нашому дошкільному закладі  урочисто розпочався Тиждень безпеки дитини. До малюків на гостини завітали Ліка Айболить, Світлофор Моргайко, Лісовичок, які розповіли дітям про правила поводження на дорозі, у лісі, особисту гігієну, пограли з дітьми цікаві ігри, естафети

Комментарии: 0
Просмотров: 242

Уже стало традицією проведення у нашому  дошкільному закладі Свята Осені.  На святі прозвучали пісні, вірші, жарти, у яких діти славили золоту осінню пору. Веселі усмішки малят, чудові костюми, гарний настрій - все було у присутніх на святкуванні.

Комментарии: 0
Просмотров: 289

З метою збереження та захисту субкультури дошкільника та екології дошкільно­го дитинства; формування основ здорового способу життя; поширення і передачі педагогічного досвіду; навчання прийомам виготовлення оригінальної іграшки - Трав'янчик; розширення знань про виготовлення народної іграшки 23 вересня 2015 року  проведено засідання педагогічної студії з теми «Інноваційні форми роботи на заняттях з художньої праці».

Комментарии: 0
Просмотров: 257

З метою популяризації серед дітей старшого дошкільного віку ідей олімпізму, занять фізичною культурою, пропаганди здорового способу життя, виявлення кращих фізично розвинених дітей та в рамках проведення Олімпійського тижня 18 вересня 2015 року на стадіоні Національного університету «Острозька академія» проведено Малі Олімпійські ігри.

Комментарии: 0
Просмотров: 238

Пішохідний перехід до частини МНС

Комментарии: 0
Просмотров: 289

Стартував екологічний проект "Посади деревце"

Комментарии: 0
Просмотров: 456

До дня народження Т.Г. Шевченка

Комментарии: 0
Просмотров: 337

Вітаємо усіх з святом 8 Березня!

Комментарии: 0
Просмотров: 328

Свято Стрітення у ДНЗ.

Комментарии: 0
Просмотров: 357

Відбулося методичне обєднання вихователів закладу

Комментарии: 0
Просмотров: 348
« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 19 20 »