Головна » Архів матеріалів
У нашому дитячому садку відсвяткували Андріївські вечорниці.Це найвеселіше свято з жартами та гумором спільною роботою, випіканням Калити, іграми з нею та ліпленням вареників підготували вихованці старшої групи №1 (вихователі Шинкарук І.В., Вангрет Н.О., муз керівник Вада Л.П.)
Комментарии: 0
Просмотров: 50

До Дня Збройних Сил України, 6 грудня в нашому дошкільному закладі проведено спортивне свято "Козацькі забави". З метою позмагатися у силі, спритності, винахідливості, кмітливості і просто відпочити, сприяти згуртуванню дитячого колективу, виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння.

 

Комментарии: 0
Просмотров: 58

Графік проведення Новорічних ранків

Комментарии: 0
Просмотров: 72

У дошкільному закладі пройшов Тиждень безпеки дитини. 

Комментарии: 0
Просмотров: 52

В перші дні листопада в в дошкільному закладі відбулися святкові ранки «Свято Осені».

Комментарии: 0
Просмотров: 45

У дошкільному закладі відсвяткували День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

Комментарии: 0
Просмотров: 29

Дитячі вікові кризи

Вік – це ключове поняття для проектування системи розвиваючої освіти і відповідно – для періодизації нормативного розвитку людини протягом всього життя. Основою розуміння віку може служити уявлення про співвідношення генетично заданого, соціально вихованого і самостійно досягнутого, що неоднакове у різних індивідів, яких можна віднести до однієї вікової категорії.

Комментарии: 0
Просмотров: 63

Вітаємо з Днем дошкілля!!!

Комментарии: 0
Просмотров: 51

Малі Олімпійські ігри.

Комментарии: 0
Просмотров: 46

З метою популяризації фізкультури та спорту, здорового способу життя, у дошкільному закладі пройшов Олімпійський тиждень

Комментарии: 0
Просмотров: 37
« 1 2 3 4 ... 11 12 »