Як не втратити контроль над дітьми під час карантину?

Під час карантину, оголюються всі ваші проблеми. Раніше ви могли від них втекти на роботу або хоча б розчинитися у соціумі. Зараз тікати нікуди, оскільки ви у чотирьох стінах. Це найкращий час для того, щоб вирішити всі проблеми, які виникають у стосунках з дітьми.

Дітям не потрібен «контроль», вони природно хочуть бути хорошими та слухняними для своїх батьків. Якщо поведінка дітей виходить з-під контролю, це означає одне – ви десь недопрацювали. Десь втрачений батьківський авторитет, десь порушена ієрархія або дитина не відчуває турботи чи безумовної любові.

Контроль потрібен хіба що за режимом. Необхідно прописати план дня для дитини. І у дні повинно бути не лише навчання! Окрім навчання, потрібно виділити час для фізичної активності, вільної гри, спланованих прийомів їжі, для релаксу і для нудьги. Нудьгу я б поставила на перше місце, бо саме у ній народжуються класні ігри, які допомагають дітям адаптуватися до нової реальності.

Комментарии: 0
Просмотров: 40

Діти народжуються із природною, просто навіть інстинктивною потребою й бажанням учитись. Малюк із вражаючим завзяттям після кожного падіння підводиться й робить спробу знову і знову, доки нарешті не здійснить свій перший самостійний крок. Кожний уперше вимовлений склад викликає в нього величезну радість і потребу невтомного повторення, безперервного вдосконалення відтвореного звуку. Отримання нових навичок є джерелом великої радості й самозадоволення. На жаль, цей природний дар найчастіше зникає разом з розвитком дитини. Чому ж так відбувається? Невже немає можливості підтримувати це непереборне прагнення до отримання знань і цінних навичок?

 

Комментарии: 0
Просмотров: 47

Як компенсувати дітям брак прогулянок?

Брак прогулянок компенсувати складно. Але такі умови диктує реальність. Можна відгородити частину кімнати (можливо, є балкон) для «прогулянок». Спробуйте пограти у таку гру: перевзуватися, переодягатися і виходити на балкон. Тримати певні іграшки лише на «території прогулянок». Це буде певна зміна обстановки.

Прогулянок ніщо не замінить. Але співставивши ризики ми розуміємо, заради чого ми це робимо.

Комментарии: 0
Просмотров: 33

Одним з найбільш класичних занять у святкові вихідні являється розфарбування яєць, які прийнято святити, а потім за обіднім столом «битися» ними.

Комментарии: 0
Просмотров: 31

В яких умовах слід виконувати зарядку?

Звісно, дитині краще займатися спортом на свіжому повітрі, адже регулярне надходження кисню у підростаючий організм є особливо важливим для гарного самопочуття. Тож якщо є така можливість, обов’язково нею користуйтеся. У приміщенні також можна тренуватися досить ефективно, якщо регулярно його провітрювати, зокрема перед початком занять.Подбайте про наявність допоміжних аксесуарів для занять спортом на зразок надувних м’ячів, обручів, скакалок, валиків, гімнастичних палиць тощо. Ідеальним варіантом може стати повноцінна шведська стінка з перекладинами та канатами. Взимку доречними будуть лижі, санки чи ковзани. Можна обійтися і без цих речей, але з ними заняття будуть не тільки більш ефективними, але й значно цікавішими та різноманітнішими, що відіграватиме далеко не останню роль для непосидючого малюка.

Комментарии: 0
Просмотров: 31

Через карантин змінився звичний розпорядок дня і у батьків, і у дітей. За відчуттям цей час схожий на період розслаблення або відпустку, та не варто забувати про певні правила, – говорить дитячий психолог Ксенія Рубель. В ефірі Українського радіо Рось вона дала декілька рекомендацій щодо того, як налаштувати себе і дитину на новий режим дня, заохотити до занять та організувати дозвілля.

Комментарии: 0
Просмотров: 31

Як уберегти дітей від зараження та пояснити їм, що таке коронавірус?

Зі старшими дітьми можна бути відвертим. Але важливо видавати інформацію дозовано. Дітям точно не потрібен такий потік інформації, який мають дорослі. Спирайтесь на авторитетні джерела і контролюйте, що читають/дивляться діти. Деяка інформація може їх травмувати.

Малечі варто пояснити, що є такий вірус, який живе на дверних ручках, на підлозі, на руках та інших поверхнях. Але всі заходи безпеки повинні бути у формі гри, інакше буде складно: “Це ж весело: маска у мами, маска у тата і тобі одягнемо маску. Дивись, які ми схожі!” або “У тебе в руці сидить маленьке сонечко, яке дуже любить купатися. Тому треба купати його довго і з милом. Тоді воно буде щасливим” - найпростіші приклади. Пов’язуйте гру з улюбленими героями ваших дітей, зацікавлюйте їх, грайтеся разом.

Комментарии: 0
Просмотров: 26

Як розвивати в дитини допитливість.

Комментарии: 0
Просмотров: 26

Сидячи вдома на карантині можна більше часу приділити дітям і навчити їх (та й себе) гарним звичкам. Заняття фізичними вправами – одна з них. Тим паче, на час карантину спортивні та фітнес-зали закриті, а діти не відвідують уроки фізкультури. 

Наприклад, такі зарядки – під музику та з піснями – є на каналі “З любовю до дітей”.

 

 

Комментарии: 0
Просмотров: 25

Щоб не сумувати на карантині, або чим зайняти малюка

Комментарии: 0
Просмотров: 29
« 1 2 3 4 ... 19 20 »