В яких умовах слід виконувати зарядку?

Звісно, дитині краще займатися спортом на свіжому повітрі, адже регулярне надходження кисню у підростаючий організм є особливо важливим для гарного самопочуття. Тож якщо є така можливість, обов’язково нею користуйтеся. У приміщенні також можна тренуватися досить ефективно, якщо регулярно його провітрювати, зокрема перед початком занять.Подбайте про наявність допоміжних аксесуарів для занять спортом на зразок надувних м’ячів, обручів, скакалок, валиків, гімнастичних палиць тощо. Ідеальним варіантом може стати повноцінна шведська стінка з перекладинами та канатами. Взимку доречними будуть лижі, санки чи ковзани. Можна обійтися і без цих речей, але з ними заняття будуть не тільки більш ефективними, але й значно цікавішими та різноманітнішими, що відіграватиме далеко не останню роль для непосидючого малюка.

Комментарии: 0
Просмотров: 10

Через карантин змінився звичний розпорядок дня і у батьків, і у дітей. За відчуттям цей час схожий на період розслаблення або відпустку, та не варто забувати про певні правила, – говорить дитячий психолог Ксенія Рубель. В ефірі Українського радіо Рось вона дала декілька рекомендацій щодо того, як налаштувати себе і дитину на новий режим дня, заохотити до занять та організувати дозвілля.

Комментарии: 0
Просмотров: 10

Як уберегти дітей від зараження та пояснити їм, що таке коронавірус?

Зі старшими дітьми можна бути відвертим. Але важливо видавати інформацію дозовано. Дітям точно не потрібен такий потік інформації, який мають дорослі. Спирайтесь на авторитетні джерела і контролюйте, що читають/дивляться діти. Деяка інформація може їх травмувати.

Малечі варто пояснити, що є такий вірус, який живе на дверних ручках, на підлозі, на руках та інших поверхнях. Але всі заходи безпеки повинні бути у формі гри, інакше буде складно: “Це ж весело: маска у мами, маска у тата і тобі одягнемо маску. Дивись, які ми схожі!” або “У тебе в руці сидить маленьке сонечко, яке дуже любить купатися. Тому треба купати його довго і з милом. Тоді воно буде щасливим” - найпростіші приклади. Пов’язуйте гру з улюбленими героями ваших дітей, зацікавлюйте їх, грайтеся разом.

Комментарии: 0
Просмотров: 7

Як розвивати в дитини допитливість.

Комментарии: 0
Просмотров: 9

Сидячи вдома на карантині можна більше часу приділити дітям і навчити їх (та й себе) гарним звичкам. Заняття фізичними вправами – одна з них. Тим паче, на час карантину спортивні та фітнес-зали закриті, а діти не відвідують уроки фізкультури. 

Наприклад, такі зарядки – під музику та з піснями – є на каналі “З любовю до дітей”.

 

 

Комментарии: 0
Просмотров: 7

Щоб не сумувати на карантині, або чим зайняти малюка

Комментарии: 0
Просмотров: 8

В зв’язку з карантином проти поширення коронавірусу Covid-19 прийом громадян з 17.03.20 року проводитись не буде.

З усіх робочих та особистих питань звертатись по телефону 03654  2-38-93

Заявку на прийняття дитини до закладу дошкільної освіти подавати в електронному форматі без відвідування ЗДО.

Комментарии: 0
Просмотров: 29

       Що може бути важливішим за життя і здоров'я дитини? Риторичне запитання, та варто час від часу замислюватися над тим, щоб уберегтися від спокуси поставити навчальні цілі над виховними.

         Історично склалося так, що наш народ визначив головним завданням щодо дитини – виховання. Не вигодовувати, як у росіян (воспитывать) і не вести, як у європейців (educate), а саме виховувати, тобто ховати, берегтивід усього, що може загрожувати їй фізично і духовно.

Комментарии: 0
Просмотров: 5

Кобзарю!
Знов
до тебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон.

Прости, що я дрібницями тривожу
твій вічний і глибокий сон.
Ліна Костенко

                        

Комментарии: 0
Просмотров: 24

У четвер, 27 лютого головний спеціаліст  відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Янків В.А.  провів лекцію для працівників закладу щодо запобігання поширення коронавірусу. На лекції були присутні 22 працівники .

Комментарии: 0
Просмотров: 79
« 1 2 3 4 ... 19 20 »