З 28.11.11 по 02.12.2011 року у дошкільному закладі проходить Тиждень безпеки дитини метою якого є вироблення в свідомості дошкільників стереотипів поведінки в життєвому середовищі – навичок користування предметами та речами, поведінки в різних ситуаціях, формування гігієнічних навичок та основ здорового способу життя, норм безпечної поведінки, сприяння збереженню та зміцненню здоров’я, розумовому, психологічному й фізичному розвитку дітей.
Комментарии: 0
Просмотров: 587
23 листопада 2011 року відбувся семінар з елементами тренінгу «Сходинками успіху». Мета семінару – активізувати знання педагогів щодо вимог Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», сприяти підвищенню професіоналізму, фахової майстерності та усвідомленню об’єктивної реальності впровадження програми «Я у Світі», згуртування педагогічного колективу.
Комментарии: 0
Просмотров: 517
Свято осені
Стало традицією у дошкільному навчальному закладі №1 «Ромашка» проводити свято-виставку «Осіння фантазія». Найдивовижніші витвори зроблені руками дітей, батьків викликали неабиякий інтерес у наших вихованців .
Адміністрація дякує батькам за допомогу у проведенні свят, активну участь у виставці.
Комментарии: 0
Просмотров: 575

Зупинка «Каштан»

Завдання: розширити та збагатити знання дітей про каштан, його лікувальні властивості, будову дерева. Закріпити знання про взаємозв’язки в живій і неживій природі, про користь дерев. Спонукати про захоплення могутнім деревом. Виховувати чутливе, бережне ставлення до природи.

             Спостерігаючи за каштаном, дати знання дітям про особливості існування дерев у різні пори року ( цвітіння, дозрівання плодів, осіннє дерево, дерево взимку, тощо)

Комментарии: 0
Просмотров: 5450
« 1 2 ... 18 19 20