Головна » Архів матеріалів

У дошкільному закладі відсвяткували День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

Комментарии: 0
Просмотров: 30

Дитячі вікові кризи

Вік – це ключове поняття для проектування системи розвиваючої освіти і відповідно – для періодизації нормативного розвитку людини протягом всього життя. Основою розуміння віку може служити уявлення про співвідношення генетично заданого, соціально вихованого і самостійно досягнутого, що неоднакове у різних індивідів, яких можна віднести до однієї вікової категорії.

Комментарии: 0
Просмотров: 68

Вітаємо з Днем дошкілля!!!

Комментарии: 0
Просмотров: 54

Малі Олімпійські ігри.

Комментарии: 0
Просмотров: 50

З метою популяризації фізкультури та спорту, здорового способу життя, у дошкільному закладі пройшов Олімпійський тиждень

Комментарии: 0
Просмотров: 40

Настає той час в житті кожної дитини, коли вона переступає поріг дитячого садка. І для більшості з вас, батьки, теж новий досвід. (Поради психолога).

Комментарии: 0
Просмотров: 48

Звіт завідувача

Комментарии: 0
Просмотров: 90

Напередодні Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги до книгозбірнні завітали вихованці старшої групи «Пролісок»

Комментарии: 0
Просмотров: 217

Графік проведення святкових ранків

Комментарии: 0
Просмотров: 243

22 лютого відбувся колективний перегляд заняття з використанням степ-аеробіки. Заняття підготувала та провела фізінструктор Щав’юк Ольга Валентинівна. Діти з задоволенням показали свої досягнення у цьому напрямку. На закінчення, фзінструктор запропонувала дорослим виконати відповідні вправи на степ-платформах.

Комментарии: 0
Просмотров: 229
« 1 2 3 4 5 ... 12 13 »