На виконання річного плану роботи закладу,  відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти виконкому Острозької міської ради на 2019-2020 навчальний рік, з метою сприяння розвитку творчості педагогів, обміну інформацією щодо сучасних технологій навчання, пропаганди кращих здобутків, перспективних ідей щодо підвищення якості дошкільної освіти, підвищення її функціонування та інноваційного розвитку з 10 по 18 лютого 2020 року пройшов тиждень педагогічної майстерності «Територія творчості».

Під час Тижня педагогічної майстерності педагоги закладів дошкільної освіти Острозької ОТГ мали змогу переглянути заняття з пріоритетом пізнавальних завдань «Казки ми знаємо –  професії вивчаємо» з дітьми молодшої групи (вихователь Щав’юк О.В.), інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвих завдань у міні-музеї «Вишиванка» з дітьми старшої групи №1(вихователь Фридрих І.С.), квест «Місто емоцій» з дітими старшої групи №2 (вчитель-логопед Романю Я.О., практичний психолог Курило Л.М.).

 

          До Тижня педагогічної майстерності педагогічними працівниками виготовлено лепбуки. Під час Тижня проведено  огляд-конкурс «Лепбук як засіб навчання в умовах сучасної освіти».

Для гостей закладу проведено екскурсію по закладу. Педагоги поділилися досвідом щодо використання куточків міні-музею у  освітньому процесі, створення освітнього розвивального простору, використання інноваційних технологій  тощо.

  

Комментарии: 0
Просмотров: 26

4 лютого 2020 року заклад дошкільної освіти відвідали настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Юрій Лукашик та настоятель Свято-Олександроневської церкви м. Острога о. Володимир Шевчук з гарними подарунками. Священнослужителі подували діткам ляльки та інші іграшки. Весь колектив нашого закладу щиро вдячний за такий приємний сюрприз.

Комментарии: 0
Просмотров: 29

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.

8 січня 2020 року  інспектором відділу по роботі з стратегічно вибухо-пожежонебезпечними об’єктами та застосування санкцій центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України в Рівненській області майором служби цивільного захисту Оніщуком Анатолієм Анатолієвичем проведено лекцію для працівників закладу з теми «Пожежна безпека». 

Анатолій Анатолійович розповів працівникам про причини виникнення пожежі, основні небезпечні чинники виникнення пожежі, організацію та технічні протипожежні заходи, пригадав правила користування вогнегасниками, особливості конструкцій вогнегасників тощо.

 

 

Комментарии: 0
Просмотров: 22

Новорічні ранки стали справжнім святом для батьків та їхніх дітей.

У нашому закладі відбулися святкові Новорічні ранки з піснями, танцями, хороводами та, звичайно, подарунками. Дід Мороз, Снігуронька, Баба Яга, Сніговик, Зима ось невеликий перелік казкових героїв, які завітали до малят. 

Вихованці перевтілювалися у казкових героїв та улюблених персонажів. Зайчики, білочки, ведмедики, вовчики, сніжинки та інші улюблені герої оживали біля новорічної ялинки. Дітки розповідали віршики, відгадували загадки та кружляли у танку із Дідом Морозом.

Комментарии: 0
Просмотров: 25

У закладі дошкільної освіти проходить  "Тиждень безпеки дитини"

Правила руху знають малята,

Знають, що слід їм завжди пам’ятати.

Де переходити треба дорогу,

Щоб не зламати ні руку, ні ногу.

Де можна гратися і пустувати,

На світлофор увагу звертати.

Правила руху вивчай по всяк час –

Будеш веселий, здоровий у нас.

Комментарии: 0
Просмотров: 61

Журилась під осінь
Малесенька жабка:
Уже потемніла
У соняха шапка
І жовтими стали
Листочки у клена,
А я іще й досі
Зелена-зелена!..

Комментарии: 0
Просмотров: 65

На виконання річного плану роботи, з метою актуалізації та систематизації знання педагогів з питання розвитку дрібної моторики рук у дітей дошкільного віку, розвитку мислення вихователів, творчої уяви, вміння аналізувати і робити висновки, відстоювати свою точку зору вчителем-логопедом Романюк Я.О. проведено заняття з елементами тренінгу «Прийоми розвитку дрібної моторики».

Комментарии: 0
Просмотров: 75

Несподівана та цікава зустріч Острозьких поліцейських з вихованцями ДНЗ "Ромашка"

Комментарии: 0
Просмотров: 45

   У  закладі дошкільної освіти відсвяткували День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України. Це свято співпадає з великим християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Комментарии: 0
Просмотров: 69

Перспективне планування освітньої роботи педагога – це прогнозування його освітньої діяльності на значну часову перспективу), в якому фахівець передбачає власну систему педагогічних заходів, їх розподіл у часі, послідовність проведення. Воно допомагає вихователю надати педагогічному процесу в певній групі дітей більшої визначеності, цілеспрямованості, системності, забезпечити його поетапність.

Комментарии: 0
Просмотров: 22
« 1 2 3 4 5 ... 19 20 »