В зв’язку з карантином проти поширення коронавірусу Covid-19 прийом громадян з 17.03.20 року проводитись не буде.

З усіх робочих та особистих питань звертатись по телефону 03654  2-38-93

Заявку на прийняття дитини до закладу дошкільної освіти подавати в електронному форматі без відвідування ЗДО.

Комментарии: 0
Просмотров: 56

       Що може бути важливішим за життя і здоров'я дитини? Риторичне запитання, та варто час від часу замислюватися над тим, щоб уберегтися від спокуси поставити навчальні цілі над виховними.

         Історично склалося так, що наш народ визначив головним завданням щодо дитини – виховання. Не вигодовувати, як у росіян (воспитывать) і не вести, як у європейців (educate), а саме виховувати, тобто ховати, берегтивід усього, що може загрожувати їй фізично і духовно.

Комментарии: 0
Просмотров: 32

Кобзарю!
Знов
до тебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон.

Прости, що я дрібницями тривожу
твій вічний і глибокий сон.
Ліна Костенко

                        

Комментарии: 0
Просмотров: 45

У четвер, 27 лютого головний спеціаліст  відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Янків В.А.  провів лекцію для працівників закладу щодо запобігання поширення коронавірусу. На лекції були присутні 22 працівники .

Комментарии: 0
Просмотров: 111

   На виконання річного плану роботи закладу,  відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти виконкому Острозької міської ради на 2019-2020 навчальний рік, з метою сприяння розвитку творчості педагогів, обміну інформацією щодо сучасних технологій навчання, пропаганди кращих здобутків, перспективних ідей щодо підвищення якості дошкільної освіти, підвищення її функціонування та інноваційного розвитку з 10 по 18 лютого 2020 року пройшов тиждень педагогічної майстерності «Територія творчості».

Під час Тижня педагогічної майстерності педагоги закладів дошкільної освіти Острозької ОТГ мали змогу переглянути заняття з пріоритетом пізнавальних завдань «Казки ми знаємо –  професії вивчаємо» з дітьми молодшої групи (вихователь Щав’юк О.В.), інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвих завдань у міні-музеї «Вишиванка» з дітьми старшої групи №1(вихователь Фридрих І.С.), квест «Місто емоцій» з дітими старшої групи №2 (вчитель-логопед Романю Я.О., практичний психолог Курило Л.М.).

 

          До Тижня педагогічної майстерності педагогічними працівниками виготовлено лепбуки. Під час Тижня проведено  огляд-конкурс «Лепбук як засіб навчання в умовах сучасної освіти».

Для гостей закладу проведено екскурсію по закладу. Педагоги поділилися досвідом щодо використання куточків міні-музею у  освітньому процесі, створення освітнього розвивального простору, використання інноваційних технологій  тощо.

  

Комментарии: 0
Просмотров: 46

4 лютого 2020 року заклад дошкільної освіти відвідали настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Юрій Лукашик та настоятель Свято-Олександроневської церкви м. Острога о. Володимир Шевчук з гарними подарунками. Священнослужителі подували діткам ляльки та інші іграшки. Весь колектив нашого закладу щиро вдячний за такий приємний сюрприз.

Комментарии: 0
Просмотров: 51

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.

8 січня 2020 року  інспектором відділу по роботі з стратегічно вибухо-пожежонебезпечними об’єктами та застосування санкцій центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України в Рівненській області майором служби цивільного захисту Оніщуком Анатолієм Анатолієвичем проведено лекцію для працівників закладу з теми «Пожежна безпека». 

Анатолій Анатолійович розповів працівникам про причини виникнення пожежі, основні небезпечні чинники виникнення пожежі, організацію та технічні протипожежні заходи, пригадав правила користування вогнегасниками, особливості конструкцій вогнегасників тощо.

 

 

Комментарии: 0
Просмотров: 48

Новорічні ранки стали справжнім святом для батьків та їхніх дітей.

У нашому закладі відбулися святкові Новорічні ранки з піснями, танцями, хороводами та, звичайно, подарунками. Дід Мороз, Снігуронька, Баба Яга, Сніговик, Зима ось невеликий перелік казкових героїв, які завітали до малят. 

Вихованці перевтілювалися у казкових героїв та улюблених персонажів. Зайчики, білочки, ведмедики, вовчики, сніжинки та інші улюблені герої оживали біля новорічної ялинки. Дітки розповідали віршики, відгадували загадки та кружляли у танку із Дідом Морозом.

Комментарии: 0
Просмотров: 46

У закладі дошкільної освіти проходить  "Тиждень безпеки дитини"

Правила руху знають малята,

Знають, що слід їм завжди пам’ятати.

Де переходити треба дорогу,

Щоб не зламати ні руку, ні ногу.

Де можна гратися і пустувати,

На світлофор увагу звертати.

Правила руху вивчай по всяк час –

Будеш веселий, здоровий у нас.

Комментарии: 0
Просмотров: 87

Журилась під осінь
Малесенька жабка:
Уже потемніла
У соняха шапка
І жовтими стали
Листочки у клена,
А я іще й досі
Зелена-зелена!..

Комментарии: 0
Просмотров: 91
« 1 2 3 4 5 ... 19 20 »