Головна » Архів матеріалів

Осінь. Пора надзвичайно чарівна. З метою привернення уваги  дітей до краси осені у рідному краї, розвитку у них естетичного смаку, любові до рідного краю у дошкільному закладі пройшло Свято Осені. Це насичене веселе дійство не обійшлося без пісень, танців, усмішок. Діти з задоволенням виконували ролі дарів осені у костюмах, які підготували заздалегідь за допомогою своїх батьків.

Комментарии: 0
Просмотров: 179

З Днем працівника дошкільної освіти!!!!

Комментарии: 0
Просмотров: 121

З метою популяризації здорового способу життя, розвитку фізичної культури і спорту та пропаганди олімпійського руху в дошкільному закладі пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Комментарии: 0
Просмотров: 224

9 вересня 2016 року на стадіоні Національного університету «Острозька академія» проведено Малі Олімпійські ігри серед вихованців старшого дошкільного віку.

Комментарии: 0
Просмотров: 80

Звіт

завідувача дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка» щодо реалізації повноважень в галузі дошкільної освіти

2016

Комментарии: 0
Просмотров: 273

День захисту дітей.

Комментарии: 0
Просмотров: 190

На виконання наказу завідувача дошкільного навчального закладу з 18.14.2016 по 22.14.2016  проведено «Тиждень безпеки дитини».

Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій.

 

Комментарии: 0
Просмотров: 178

Комментарии: 0
Просмотров: 195

Комментарии: 0
Просмотров: 179

Стрітення в нашому краї, як і по всій Україні - не лише церковне свято. У цей день, за народним повір’ям, зима зустрічається з весною. З давніх-давен Стрітення чекали з особливим нетерпінням і урочисто відзначали, а тому приурочувалося до цього свята чимало звичаєвостей як церковних, так і побутово-господарських. Ось у нашому садочку пройшло святкове дійство «Хоч зима і злиться – а весні підкориться», яке підготували діти ІІ молодшої групи (вихователь Марченко С.В., музичний керівник Вада Л.П.).  Малюки співали і танцювали проводжаючи Зиму та стрічаючи Весну. 

Комментарии: 0
Просмотров: 226
« 1 2 3 4 5 6 ... 11 12 »