У  закладі дошкільної освіти відсвяткували День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України. Це свято співпадає з великим християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Комментарии: 0
Просмотров: 79

Перспективне планування освітньої роботи педагога – це прогнозування його освітньої діяльності на значну часову перспективу), в якому фахівець передбачає власну систему педагогічних заходів, їх розподіл у часі, послідовність проведення. Воно допомагає вихователю надати педагогічному процесу в певній групі дітей більшої визначеності, цілеспрямованості, системності, забезпечити його поетапність.

Комментарии: 0
Просмотров: 32

На виконання річного плану роботи Острозького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 «Ромашка», 01.10.2019 у закладі дошкільної освіти пройшла педагогічна година, на якій розглядалися питання:

Опрацювання методичних рекомендацій та нормативних документів щодо атестації педагогічних кадрів.

Перспективне та календарне планування освітнього процесу

Огляд новинок методичної літератури та періодичної преси

Комментарии: 0
Просмотров: 80

Народження дитини – велика радість, але й відповідальність. Дорослі люди перебудовують свій світ під потреби маляти, вчаться бути батьками. Саме в сім’ї дитина отримує первинні навички сприйняття дійсності, привчається усвідомлювати себе повноправним представником суспільства. Розуміння того, що саме в сімї закладається фундамент повноцінного фізичного і психічного розвитку, спонукає заклад дошкільної освіти до пильного вивчення запитів, потреб і вимог сучасної сімї, працювати у тісній взаємодії з батьками та родинами вихованців. Батьки та педагоги – живий організм, об’єднаний спільною метою: забезпечити всебічний розвиток дитини відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей , культурних потреб, набуття нею життєвого досвіду. Тільки завдяки спільними зусиллями можна добитися, щоб дитячий садок став для малят світом турботи, затишку, тепла, де можна радіти, фантазувати, міркувати, малювати, гратися, творити, помилятися … Тільки спільними зусиллями можна виховати успішну, щасливу особистість.

Роки дитинства – це перш за все виховання серця. Виховання – це не поєднання заходів і прийомів, а мудре спілкування дорослого із живою душею дитини.

В.Сухомлинський

Комментарии: 0
Просмотров: 146

Шановні колеги! Вітаємо вас з Днем працівника дошкільної освіти! Хочемо побажати вам, щоб всі ваші мрії збувалися, гарний настрій був не тільки вдома, але і на роботі, а здоров’я ніколи не підводило. Спасибі вам за те, що наші діти ростуть добрими і розумними людьми.

Комментарии: 0
Просмотров: 57

З метою пропагування засобів та методів дошкільного виховання, формування педагогічної культури батьків, підвищення рівня педагогічної компетентності батьків, щодо новітніх підходів виховання та розвитку дітей 26.09.2019 у Рівненському ОІППО пройшов вебінар «Джерело батьківських знань». У вебінарі взяла участь директор Острозького ДНЗ (ясла-садок) №1 «Ромашка» Клімчук Лариса Мелетіївна. Лариса Мелетіївна презентувала роботу батьківського клубу «Стежинами мудрості».

Комментарии: 0
Просмотров: 70

Уже традицією стало проведення Малих Олімпійських ігор серед вихованців старшого дошкільного віку. Юних спортсменів та вболівальників гостинно зустрів стадіон Національного університету Острозька академія .

Комментарии: 0
Просмотров: 85

На виконання річного плану роботи Острозького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 «Ромашка», з метою ознайомлення педагогічних працівників з проблемами адаптації дошкільників до умов закладу дошкільної освіти, підвищення психологічної компетентності з проблеми виховання і взаємодії з дітьми раннього віку практичним психологом Курило Л.М. 04.09.2018 проведено консультацію з елементами тренінгу «Адаптація дошкільників до умов закладу дошкільної освіти»

Комментарии: 0
Просмотров: 63

З нагоди дня знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!

Комментарии: 0
Просмотров: 45

Звіт

директора Острозького ДНЗ (ясла-садок) №1 «Ромашка» щодо реалізації повноважень в галузі дошкільної освіти

 

 

 

 

 

Комментарии: 0
Просмотров: 78
« 1 2 3 4 5 6 ... 19 20 »