Як уберегти дітей від зараження та пояснити їм, що таке коронавірус?

Зі старшими дітьми можна бути відвертим. Але важливо видавати інформацію дозовано. Дітям точно не потрібен такий потік інформації, який мають дорослі. Спирайтесь на авторитетні джерела і контролюйте, що читають/дивляться діти. Деяка інформація може їх травмувати.

Малечі варто пояснити, що є такий вірус, який живе на дверних ручках, на підлозі, на руках та інших поверхнях. Але всі заходи безпеки повинні бути у формі гри, інакше буде складно: “Це ж весело: маска у мами, маска у тата і тобі одягнемо маску. Дивись, які ми схожі!” або “У тебе в руці сидить маленьке сонечко, яке дуже любить купатися. Тому треба купати його довго і з милом. Тоді воно буде щасливим” - найпростіші приклади. Пов’язуйте гру з улюбленими героями ваших дітей, зацікавлюйте їх, грайтеся разом.

Комментарии: 0
Просмотров: 46

Як розвивати в дитини допитливість.

Комментарии: 0
Просмотров: 48

Сидячи вдома на карантині можна більше часу приділити дітям і навчити їх (та й себе) гарним звичкам. Заняття фізичними вправами – одна з них. Тим паче, на час карантину спортивні та фітнес-зали закриті, а діти не відвідують уроки фізкультури. 

Наприклад, такі зарядки – під музику та з піснями – є на каналі “З любовю до дітей”.

 

 

Комментарии: 0
Просмотров: 46

Щоб не сумувати на карантині, або чим зайняти малюка

Комментарии: 0
Просмотров: 52

В зв’язку з карантином проти поширення коронавірусу Covid-19 прийом громадян з 17.03.20 року проводитись не буде.

З усіх робочих та особистих питань звертатись по телефону 03654  2-38-93

Заявку на прийняття дитини до закладу дошкільної освіти подавати в електронному форматі без відвідування ЗДО.

Комментарии: 0
Просмотров: 80

       Що може бути важливішим за життя і здоров'я дитини? Риторичне запитання, та варто час від часу замислюватися над тим, щоб уберегтися від спокуси поставити навчальні цілі над виховними.

         Історично склалося так, що наш народ визначив головним завданням щодо дитини – виховання. Не вигодовувати, як у росіян (воспитывать) і не вести, як у європейців (educate), а саме виховувати, тобто ховати, берегтивід усього, що може загрожувати їй фізично і духовно.

Комментарии: 0
Просмотров: 55

Кобзарю!
Знов
до тебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон.

Прости, що я дрібницями тривожу
твій вічний і глибокий сон.
Ліна Костенко

                        

Комментарии: 0
Просмотров: 69

У четвер, 27 лютого головний спеціаліст  відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Янків В.А.  провів лекцію для працівників закладу щодо запобігання поширення коронавірусу. На лекції були присутні 22 працівники .

Комментарии: 0
Просмотров: 144

   На виконання річного плану роботи закладу,  відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти виконкому Острозької міської ради на 2019-2020 навчальний рік, з метою сприяння розвитку творчості педагогів, обміну інформацією щодо сучасних технологій навчання, пропаганди кращих здобутків, перспективних ідей щодо підвищення якості дошкільної освіти, підвищення її функціонування та інноваційного розвитку з 10 по 18 лютого 2020 року пройшов тиждень педагогічної майстерності «Територія творчості».

Під час Тижня педагогічної майстерності педагоги закладів дошкільної освіти Острозької ОТГ мали змогу переглянути заняття з пріоритетом пізнавальних завдань «Казки ми знаємо –  професії вивчаємо» з дітьми молодшої групи (вихователь Щав’юк О.В.), інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвих завдань у міні-музеї «Вишиванка» з дітьми старшої групи №1(вихователь Фридрих І.С.), квест «Місто емоцій» з дітими старшої групи №2 (вчитель-логопед Романю Я.О., практичний психолог Курило Л.М.).

 

          До Тижня педагогічної майстерності педагогічними працівниками виготовлено лепбуки. Під час Тижня проведено  огляд-конкурс «Лепбук як засіб навчання в умовах сучасної освіти».

Для гостей закладу проведено екскурсію по закладу. Педагоги поділилися досвідом щодо використання куточків міні-музею у  освітньому процесі, створення освітнього розвивального простору, використання інноваційних технологій  тощо.

  

Комментарии: 0
Просмотров: 65

4 лютого 2020 року заклад дошкільної освіти відвідали настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Юрій Лукашик та настоятель Свято-Олександроневської церкви м. Острога о. Володимир Шевчук з гарними подарунками. Священнослужителі подували діткам ляльки та інші іграшки. Весь колектив нашого закладу щиро вдячний за такий приємний сюрприз.

Комментарии: 0
Просмотров: 69
« 1 2 3 4 5 6 ... 20 21 »