Головна » 2011 » Листопад » 27 » Екологічна стежина
15:14
Екологічна стежина

Зупинка «Каштан»

Завдання: розширити та збагатити знання дітей про каштан, його лікувальні властивості, будову дерева. Закріпити знання про взаємозв’язки в живій і неживій природі, про користь дерев. Спонукати про захоплення могутнім деревом. Виховувати чутливе, бережне ставлення до природи.

             Спостерігаючи за каштаном, дати знання дітям про особливості існування дерев у різні пори року ( цвітіння, дозрівання плодів, осіннє дерево, дерево взимку, тощо)

 

Зупинка  «Куточок лікарських рослин»

Завдання: розширити та поглибити знання дітей про лікарські рослини, формувати знання про лікувальні та біологічні властивості лікарських рослин, розвивати спостережливість, зв’язне мовлення, виховувати естетичні почуття, бережне ставлення до рослин.


Зупинка «Куточок лісу»

Завдання: поглибити знання дітей про ліс.  Доповнити знання дітей про рослинний світ нашої місцевості. Закріпити правила поведінки в лісі. Виховувати любов до природи, бережливе ставлення до всього оточуючого


Зупинка «Куточок саду»

Завдання: поглиблювати знання дітей про сад. Виховувати в дітей почуття радості від оточуючого довкілля. Пояснити, чому важливо, щоб навколо було багато зелених насаджень, яку роль вони відіграють у нашому житті. Викликати в дітей бажання садити та вирощувати дерева.Зупинка «Березовий гай»

Завдання: розширити та збагатити знання дітей про берези, їх лікувальні властивості, ознайомити з віруваннями українців про ці дерева. Закріпити знання про взаємозв’язок у живій та неживій природі. Розвивати спостережливість, зв’язне мовлення.


Зупинка «Квітник»

Завдання: поглибити знання дітей про квіти. Формувати знання дітей про біологічні властивості квітів, розвивати спостережливість, зв’язне мовлення. Навчити милуватися квітами, бачити та сприймати їхню красу, берегти чудові творіння природи, що прикрашають наші міста і села. Виховувати повагу до праці дорослих, які садять квіти для спільної радості. Закріпити назви квітів.Переглядів: 5166 | Додав: Enjoykoo | Рейтинг: 2.5/10
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: