17:09
Малі олімпійські ігри

З метою популяризації серед дітей старшого дошкільного віку ідей олімпізму, занять фізичною культурою, пропаганди здорового способу життя, виявлення кращих фізично розвинених дітей та в рамках проведення Олімпійського тижня 18 вересня 2015 року на стадіоні Національного університету «Острозька академія» проведено Малі Олімпійські ігри.

Участь у заході взяли вихованці старших груп дошкільних навчальних закладів міста. Програма змагань складалася з 3 видів: біг 30м, стрибки в довжину  з місця, метання на дальність та естафети.

Методист методичного кабінету Тетяна Слободян привітала усіх присутніх зі святом та оголосила про відкриття Малих Олімпійських ігор. До виконання Гімну України долучилися усі учасники змагань.

Під час змагань вихованці намагалися показати свої найкращі результати. Найбільші емоції викликала естафета. Юні спортсмени бігали, стрибали, переносили м’ячі, пролазили через обручі, а вболівальники оплесками та вигуками підтримували своїх друзів.

За результатами проведених змагань визначено призерів та переможців в окремих видах і нагороджено грамотами відділу освіти виконкому Острозької міської ради відповідних рівнів. Усіх учасників змагань та вболівальників нагороджено заохочувальними призами – солодощами. 

Суддівство змагань забезпечували тренери-викладачі Острозької ДЮСШ.

Переглядів: 185 | Додав: Enjoykoo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: