Головна » 2015 » Січень » 26 » Свято Коляди
12:17
Свято Коляди

Різдвяні свята. За народною традицією у ці свята люди ходили одне до одного в гості, колядували, щедрували, влаштовували веселі вуличні ярмарки. Аби діти мали змогу зануритися у дивовижний калейдоскоп традиційних народних святкувань  20 січня у ДНЗ №1 «Ромашка» було проведено «Свято коляди».

Свято розпочалося традиційно : Дід (Бацмановська Г. М.) і баба (Демчук І. П.) чекаючи  колядників та щедрівників, згадували молоді літа. Як же весело було! Гарні були часи!

Та не довго вони перебували в спогадах, адже до хати уже просяться колядники, а за ними і щедрівники. Не забули завітати до привітних господарів і посівальники. Повна хата гостей, навіть Циган (Марченко С. В.) з козою (Хилюк А. М.) прийшов. Всі діти були в захваті, як танцювала спритна кізонька.

Свято підготували вихованці старшої групи №1 «Казка», вихователь – Іванцова Г. І. , музичний керівник – Вада Л. П. До участі були залучені всі вихованці дитячого садка – спільне виконання колядок та щедрівок додало святу відчуття родинності, духовності та єдності!

Середюк О.А., музичний керівник

Переглядів: 288 | Додав: Enjoykoo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: