Головна » 2016 » Квітень » 30 » ТБД
14:32
ТБД

            На виконання наказу завідувача дошкільного навчального закладу з 18.14.2016 по 22.14.2016  проведено «Тиждень безпеки дитини».

Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій.

 

 

Відповідно плану проводилась  щоденна робота з дітьми  з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій. Навчально-пізнавальна діяльність дітей з питань безпеки життєдіяльності була інтегрованою, поєднувала різні розділи програми: ознайомлення з навколишнім, валеолого-екологічну культуру, фізичний розвиток, образотворче мистецтво, розвиток духовності.

 

21 квітня проведено спільні навчання з пожежно-рятувальною частиною МНС.

 

На завершення ТБД проведено спортивну розвагу.

Результатом засвоєного дітьми матеріалу стали чіткі знання та навички з різних видів безпеки життєдіяльності. Усі діти старшого та середнього дошкільного віку знають номери  телефонів екстрених служб, уміють користуватися ними у випадку необхідності. Мають чіткі навички безпечної поведінки в природному середовищі, дотримуються правил користування гострими, ріжучими та гарячими предметами, уміють елементарно піклуватися про власне здоров’я, знаходити вихід з конфліктних ситуацій, чітко знають своє прізвище та домашню адресу.

 

Переглядів: 185 | Додав: Enjoykoo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: