Головна » 2013 » Листопад » 26 » Тиждень безпеки
15:44
Тиждень безпеки

На виконання наказу завідувача, з метою належного виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти в Україні, програми розвитку дитини старшого дошкільного віку «Українське дошкілля» щодо  питань безпеки життєдіяльності дошкільнят та для вироблення в них стереотипу безпечної поведінки, у дошкільному навчальному закладі з 18.11.2013 по 22.11.2013 пройшов Тиждень безпеки дитини.

Результатом засвоєного дітьми матеріалу стали чіткі знання та навички з різних видів безпеки життєдіяльності. Аналіз показав, що у дітей старшого дошкільного віку є навички користування побутовими електроприладами. Усі діти старшого та середнього дошкільного віку знають номери  телефонів екстрених служб, уміють користуватися ними у випадку необхідності. Мають чіткі навички безпечної поведінки в природному середовищі, дотримуються правил користування гострими, ріжучими та гарячими предметами, уміють елементарно піклуватися про власне здоров’я, знаходити вихід з конфліктних ситуацій, чітко знають своє прізвище та домашню адресу.

         Під час проведення Тижня безпеки дитини вихованці здійснили пішохідний перехід до світлофора, до дороги, вулицями міста, до частини МНС, у парк.

 

Переглядів: 248 | Додав: Enjoykoo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: