Головна » 2015 » Листопад » 20 » Тиждень безпеки дитини
11:02
Тиждень безпеки дитини

         З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя;пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків;вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС у дошкільному закладі пройшов Тиждень безпеки дитини.

Робота з безпеки життєдіяльності планується згідно вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» за такими розділами:

пожежна безпека;
дитина на вулицях міста;
дитина та природа;
особиста безпека дитини;
небезпечні предмети в руках дитини;
здоров’я дитини, емоції та конфлікти;
цивільний захист та надзвичайні ситуації.

Розроблено тематичний план на тиждень.

Понеділок - «Здоров’я дитини – багатство країни»

Вівторок  - «Вогонь друг – вогонь ворог»

Середа – «Безпека і вулиця»

Четвер – «Я та все що мене оточує»

П’ятниця – «Несподіванки природи»

Під час тижня безпеки дитини проведено спортивно-музичну розвагу «В гостях у світлофора Моргайка», виставу «Зебра»,  виставку дитячого малюнка «Безпека життя і здоров'я дитини».  У підготовці до виставки взяли участь вихованці, батьки, працівники усіх вікових груп.

Результатом засвоєного дітьми матеріалу стали чіткі знання та навички з різних видів безпеки життєдіяльності. Усі діти старшого та середнього дошкільного віку знають номери  телефонів екстрених служб, уміють користуватися ними у випадку необхідності. Мають чіткі навички безпечної поведінки в природному середовищі, дотримуються правил користування гострими, ріжучими та гарячими предметами, уміють елементарно піклуватися про власне здоров’я, знаходити вихід з конфліктних ситуацій, чітко знають своє прізвище та домашню адресу.

 

Переглядів: 192 | Додав: Enjoykoo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: