18:41
Тиждень здоров'я

Тиждень здоров’я в ДНЗ

 

На виконання наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 09.11.2012 року № 547 «Про проведення фестивалю «Гармонія руху»,  наказу відділу освіти виконкому острозької міської ради від 09.11.2012 № 203-н/в відповідно до Програми розвитку дошкільної освіти міста на 2011-2017 роки, з метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку у дошкільному навчальному закладі №1 «Ромашка» в рамках Тижня здоров’я проведено фестиваль «Гармонія руху».                 

Режим руху, усвідомлення потреби в активній діяльності, ритми активності, відпочинку і сну є обов'язковими компонен­тами здорового способу життя.  Формувальний вплив різноманітних засобів фізичної культури на вдосконалення та розвиток функцій організму дитини найбільшою мірою має місце у дошкільному віці. Оптимальний обсяг рухової  активності дітей є гарантією виховання всебічно розвиненого та здорового підростаючого покоління.

В основу раціонального рухового режиму дитини покладено принцип оптимальності, що він передбачає використання широкого арсеналу засобів фізичної культури, які забезпечують своєчасне формування та вдосконалення різноманітних рухових дій, а також комплексний розвиток рухових якостей дошкільнят.

У дошкільному навчальному закладі №1 «Ромашка» стало традицією проведення Днів і Тижнів здоров’я.

 

          Для підготовки та проведення «Тижня здоров’я  дитини» розроблено план проведення заходів «Тижня здоров’я»,  тематичний  план на тиждень враховуючи  вимоги Базового компоненту дошкільної освіти,  програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», вікові особливості дітей.

 

 

Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи:

-          заняття

-         бесіди

-          ігрова діяльність

-         Ігри-змагання

-         «Хвилинки - розбудинки», «доріжка здоров’я», гігієнічна гімнастика, загартовуючи процедури

-         театралізована діяльність

-         розваги пішохідний перехід на міський стадіон;

-         читання художньої літератури з використанням українського фольклору;

-         самостійно-художня діяльність.

        В куточках для батьків усіх вікових груп  розміщено інформацію відповідної тематики.

            Впродовж «Тижня здоров’я» використовувалися різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях тощо.

     На завершення   "Тижня   здоровя  "   фізінструктором

Демчук І.П.    і підготовлено   і проведено спортивну розвагу «Від руху до здоров’я » .

 

Переглядів: 3394 | Додав: Enjoykoo | Рейтинг: 2.2/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: