Головна » 2013 » Вересень » 27 » Вітаємо з нем дошкілля!
11:26
Вітаємо з нем дошкілля!

         Вітаємо усіх працівників дошкільних закладів – вихователів, помічників вихователя, музичних керівників, психологів, методистів, кухарів, медичних сестер з професійним святом. Коли батьки знаходяться на роботі, про їх малюків з ранку до вечора піклуються досвідчені вихователі, а годують невтомні руки нянь. Саме Ви виховуєте нашу малечу, навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, готуєте дітей до вступу до школи.
         Зичимо Вам здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу.

           До всеукраїнського дня дошкілля вихованці старшої групи №1 (вихователь Марченко С.В., муз.керівник Вада Л.П.) підготували та провели концерт-вітання з віршами, піснями та танцями.

На базі закладу відбулося засідання «круглого столу» з теми «Впровадження програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». В роботі «круглого столу» взяли участь: методист методичного кабінету, що відповідає за дошкільну освіту, завідувачі ДНЗ, вихователі-методисти, вихователі, інструктори з фізкультури  та музичні керівники. Учасники круглого столу обговорили ряд проблемних питань з впровадження програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та визначили пріоритетні напрямки роботи.
Переглядів: 436 | Додав: Enjoykoo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: