Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 28
Показано матеріалів: 21-28
Сторінки: « 1 2 3

Як захистити дитину від загублення в громадському місці?
Комментарии: 0
Статті | Просмотров: 280
ВЕРЕСЕНЬ 1.Адаптація малюків до умов дошкільного закладу 2.Особливості розвитку. Психологічна вікова характеристика. 3.Підбір та використання іграшок для дітей різного віку. 4. Профілактика застудних захворювань.
Комментарии: 0
Консультативний центр | Просмотров: 6071
Графік роботи консультаційного центру Острозького дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №1 «Ромашка» на 2012-2013 навчальний рік Четвер 14.00 – 16.00 (Індивідуальні консультації батьки можуть отримати в зручний для них час)
Комментарии: 0
Консультативний центр | Просмотров: 347
Положення про консультативний центр дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка» для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім’ї
Комментарии: 0
Консультативний центр | Просмотров: 367
• Виховуємо у дошкільника свідоме ставлення до себе • Привчаємо дитину уважно ставитися до себе, виявляти інтерес до своїх особливостей, станів, якостей, поведінки, результатів праці тощо.
Комментарии: 0
Статті | Просмотров: 406
Рекомендації батькам і педагогічним працівникам щодо ефективної взаємодії з дітьми з особливими потребами. Незалежно від рівня розвитку і медичного діагнозу головною психологічною потребою кожної дитини є взаємодія з постійним, соціально-чуйним дорослим. Саме з поведінки дорослих дитина створює образ себе, що заслуговує або не заслуговує любові, поваги, повноцін¬ного життя. Тому визначальна роль в розвитку та адаптації дитини з особливими потребами належить батькам і педагогічним працівникам.
Комментарии: 1
Статті | Просмотров: 557

Одвічне питання турбує не одне покоління батьків:

як виховувати дитину? Що робити, аби вона виросла доброю людиною, розкрившись усіма своїми здібностями, аби змогла віддати людям те, з чим прийшла у світ?

   Чимало вчених у різний час обгрунтували своє бачення батьківської педагогіки. Світова психолого-педагогічна думка виробила ряд цінних настанов, які з урахуванням сучасного практичного досвіду лягли в освіту прийнятих у Міжнародний рік дитини десяти правил поведінки батьків, своєрідного кодексу любові, що його мають дотримуватися ті, кому Богом призначено плекати найдорожчий скарб - їхніх дітей.

Комментарии: 0
Статті | Просмотров: 369
З метою забезпечення єдиних вимог і наступності сімейного і суспільного виховання, надання психолого –педагогічної  допомоги  батькам  або особам, які їх замінюють, підтримки різнобічного розвитку дітей, які виховуються в умовах сімї, на базі закладу відкритий Консультативний центр, який працює що четверга з 14:00 до 16:00. Кваліфіковані поради надають завідувач, вихователь методист, вихователі, практичний психолог, старша медична сестра, музичні керівники.
Комментарии: 0
Статті | Просмотров: 482
1-10 11-20 21-28