Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

 

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

 

 

  Острозький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 «Ромашка» розміщено у двох корпусах за адресою вул. Героїв Майдану,14 - основний корпус, вул. І.Вишенського 42а – філія.

 

Основний корпус – типове двоповерхове приміщення, розраховане на 6 вікових груп.  Філія дошкільного закладу розміщена в  одноповерховій будівлі, яка розрахована на 2 групи. Стан приміщень  відповідає санітарно-гігієнічним нормам. У кожній віковій групі наявні: спальня, групова кімната, роздягальня, туалет.  Заклад  дошкільної освіти розміщений у мікрорайоні, на відокремленій зеленій ділянці, віддаленій від магістральних вулиць. На території закладу, як  у основному корпусі, так і філії обладнані ігрові (відповідно до  кількості вікових груп) та спортивні майданчики. Устаткування на ділянках відповідає росту і віку дітей, надійно і стійко закріплено.

 

Територія має огорожу по всьому периметру закладу, достатньо озеленена, безпечна для дітей, відповідає санітарним нормам та правилам пожежної безпеки. Кожна група має окремий ізольований ігровий майданчик з тіньовими навісами, малими архітектурними формами, пісочницями та зеленими насадженнями. Надвірні споруди та територію упорядковано згідно вимог безпеки. Клумби засаджено квітами з урахуванням термінів їх цвітіння, кущі регулярно стрижуться.

 

 

Щорічно проводиться косметичний ремонт приміщень закладу, ігрових та спортивних майданчиків.

 

        Для забезпечення освітнього процесу та життєдіяльності у дошкільному закладі наявні: групові блоки,  музично-спортивна зала, пральня, медичний блок, кабінет психолога, методичний кабінет, кабінет директора, кімната кастелянші, кімната для завгоспа, підсобні приміщення, медичний блок.

 

Теплопостачання закладу дошкільної освіти здійснюється від централізованої міської теплової мережі. Система опалення відповідає технічним умовам.

 

Дошкільний заклад забезпечений доброякісною водою. Холодне та гаряче водопостачання здійснюється від централізованого міського водогону. Групові кімнати, харчоблок, туалетні кімнати облаштовані кранами-змішувачами.

 

У всіх приміщеннях змішане освітлення (природне, штучне). Основні гігієнічні вимоги штучного освітлення (достатність, рівномірність розподілу, відсутність блиску) виконуються.

 

Харчоблок дошкільного закладу відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, має вихід назовні.

Харчоблок оснащено необхідним обладнанням, меблями, посудом, інвентарем, засобами вимірювання, гирями, тарою. Технологічне обладнання знаходиться в робочому стані, впродовж останніх років технологічне обладнання харчоблоку оновлюються.

 

 

Категорія: Інформація | Додав: administrator (08.02.2019)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: